Vyhľadávanie


Kontakt

Miki-wachtel
Horné Túrovce 107
Horné Túrovce
935 81

0902211665

E-mail: miki1968@azet.sk

Hladáme spolupracovnikov

 

   Cieľom našej rodinnej farmy, aby naše produkty, zdravé prepeličie mäso a vajíčka sa dostali do každej domácnosti. Preto sme sa rozhodli vybudovať sieť regionálnych zástupcov po celom Slovensku, na Morave, a neskoršie aj v Čechách a v Rakúsku. Podľa našich prestáv by sme potrebovali 1-2 spolupracovníkov v každom okrese a to podľa veľkosti okresu. Povinnosťou spolupracovníkov by bolo zapisovanie objednávok, rozširovanie reklamných predmetov (na regionálnych výstavách, burzách atď.), a možné informovanie kupujúcich o čase dodania objednávok, keď sa to mení od termínu dopredu dohodnutom.

   Spolupracovník by mal mať aspoň minimálne vedomosti v chove prepelíc, alebo aspoň v chove hrabavej hydiny. Jeho bydlisko (v meste, dedine pred obchodom,na parkovisku atd.) by slúžilo ako výdajné miesto. Po prevzatých a vyplatených prepeliciach a iných produktov (vajíčka, klietky, prenosky, voliéry, chovné boxy, atď.) bude finančné ohodnotenie spolupracovníka. Po každej predanej prepelice 0,10 eur a po iných produktoch 10% z ceny. (Napríklad 100ks prepelíc x 0,10eur =10eur + 3 klietky - 3 x 35eur = 105eur ztoho 10% = 10,50EUR,  SPOLU= 20,50eur.)

   Spolupracovník ponúka naše produkty za nezmenenú cenu !!! Rozvozy sa budú konať po   4-6 týždňoch, podľa potreby.

   Adresy a kontaktné údaje spolupracovníkov s ich súhlasom, budú zverejnené na našej webovej stránke, aby každý kupujúci by mohol vybrať miesto k nemu najbližšie.

  Záujemcovia sa môžu prihlásiť telefonicky, alebo s e-mail- om. Čakáme Vaše prípadné otázky a tešíme sa na dlhodobú a úspešnú spoluprácu !  S pozdravom MIKI.